Mascot – modne ubrania

Porady na temat mody, bielizny i odzieży

Zakup kąpielówek nie taki straszny jak go malują

Morza szum, ptaków śpiew, ciepły piasek pod stopami i wiatr we włosach… Tak powinien wyglądać wymarzony wypoczynek w jednym z nadmorskich kurortów rozkoszną letnią porą. Jednak należy się do niego odpowiednio przygotować. Spis niezbędnych rzeczy do spakowania? Ręcznik, dmuchany krokodyl, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy dla niej, krem z filtrem i kąpielówki męskie dla niego. Nie wiedzieć czemu, niektórzy panowie mają wyjątkowy talent do gubienia strojów pływackich i przed każdym wyjazdem napotykamy ten sam problem – co sezon należy im się nowa para. Na szczęście zakup kąpielówek może być dziecinnie prosty, jeśli tylko zna się poniższe wskazówki.

kąpielówki męskieWygoda to jest to, co mężczyźni lubią najbardziej. Uwielbiają czuć się komfortowo nie tylko w domowych pieleszach, ale także na plaży pełnej kobiet. Estetyka jest punktem równie istotnym, jednak zawsze podrzędnym do wygody, dlatego firmy produkujące męskie kąpielówki muszą poświęcić swoim projektom wystarczającą ilość uwagi, by połączyć te dwie cechy w jednym. Co nie jest trudne.

Najzwyklejsze czarne kąpielówki bądź proste szorty będą świetnie prezentować się w każdym klimacie i na każdym mężczyźnie, o ile będzie on czuł się wystarczająco zrelaksowany. Wbrew pozorom, cechą, do której mężczyźni nie przywiązują takiej uwagi, jest jakość materiału. Ważne jest, by w składzie znajdowały się nie tylko sztuczne, duszące skórę i nieprzyjemne w noszeniu włókna. Nawet najmniejsza domieszka naturalnych materiałów sprawi, że Twoja skóra Ci podziękuje. Te trzy wyznaczniki powinny w pełni nadać kierunek poszukiwaniom nowej pary kąpielówek dla każdego wczasowicza. A potem już słodki relaks!