Mascot – modne ubrania

Porady na temat mody, bielizny i odzieży
Jak dopasować kombinezon damski?

Jak dopasować kombinezon damski?

Popularność damskich kombinezonów rośnie z roku na rok. Jednak ich dopasowanie do sylwetki kobiety bardzo często sprawia wiele problemów, dlatego powinno się je przed zakupem dokładnie przymierzyć i mieć pewność, do jakiego rodzaju figury pasują. Ponieważ damskie kombinezony okrywają zarówno górne, jak i dolne partie ciała, konieczne jest dopasowanie ich wymiarów nie tylko do długości nóg i krocza, ale również tułowia.

Kombinezon damskiPrzy wyborze damskiego kombinezonu, szczególnie ważną rolę pełni wzrost. Damski kombinezon, którego cechą charakterystyczną jest luźny i zwiewny fason, najlepiej prezentuje się na wysokich kobietach. W przypadku pań niższego wzrostu, taki krój może powodować optyczne skrócenie sylwetki. Kombinezony o krótszych nogawkach dobrze prezentują się z płaskim obuwiem lub sandałami na niedużym obcasie i koturnami, co szczególnie polecane jest paniom o średnim wzroście. Najniższe kobiety powinny nosić najbardziej dopasowane do sylwetki kombinezony, a unikać luźnych fasonów i rozłożystego kroju.

Istotną kwestią jest również dopasowanie dodatków, ale ponieważ kombinezony damskie są wyjątkowo uniwersalne, pasuje do nich wiele rodzajów obuwia, a także mnóstwo innych elementów zawartych w stylizacji. Do kombinezonów damskich dobrać można szpilki, a także kopertówkę, który to zestaw świetnie sprawdza się podczas imprezy czy wesela. Kombinezony bardzo dobrze prezentują się w przypadku typowo wakacyjnych stylizacji, dlatego warto dobrać do nich sandały, espadryle oraz okulary słoneczne i torbę z naturalnego materiału. Taka kreacja nadaje się zarówno na plażę, jak i wypad do klubu z przyjaciółmi.